Умови повернення товару

Умови повернення Товару здійснюються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172.

Згідно загальних положень, яких поверненню кошт та обміну не підлягають: продовольчі товари, лікарські препарати та засоби.

Виняток становить Товар, упаковка якого пошкоджена на момент придбання. Товар, який не відповідає Замовленню, оформленому покупцем.

Обмін і повернення Товару, що має зазначені вище недоліки, здійснюється тільки за умови, що він не використовувався Покупцем. Звернення з обміну, які використовувалися, Продавцем не розглядаються.

Обмін і повернення Товару із зазначеними вище недоліками здійснюється в терміни Продавцем протягом 1-3 робочих днів з моменту його отримання, встановлені чинним законодавством України, а також з урахуванням правил доставки кур’єрських служб.

У випадку обміну товару, що невідповідає Замовленню, Покупець зобов’язується негайно повідомити в телефонному режимі за номером, зазначеному на Сайті або в мобільному додатку, Продавця про намір повернути/обміняти Товар. Після розмови з представником Продавця, Покупець повертає Товар Продавцю через службу доставки, вказану Продавцем з подальшим обов’язковим повідомленням Продавця номеру товарно-транспортної накладної, якою підтверджується факт відправки Товару Покупцем.

Повернення і обмін Товару здійснюється тим же способом, яким його було поставлено і / або отримано.

Звернення Покупців розглядаються тільки за умови надання разом з Товаром, що мають відповідні недоліки, зазначені в даному Договорі, документів, що підтверджують факт придбання Товару у Продавця, в тому числі, чек із зазначенням артикулу, кількості, вартості кожного Товару із Замовлення, а також загальної вартості замовлення.

Вартість доставки при поверненні Товару:

  • Доставку Товару, визначеному в цього Договору оплачує Продавець, за умови наявності його вини. Якщо Товар, визначений в цього Договору після огляду Продавцем виявиться Товаром належної якості та таким, що відповідає Замовленню Покупця, вартість його доставки оплачує Покупець;
  • Доставку Товару, визначеному в цього Договору оплачує Покупець. У випадку, якщо Покупець не оплатить доставку Товару, обмін Товару не відбудеться, а у разі повернення Продавцем грошових коштів за товар, такі кошти будуть повернені за мінусом вартості доставки Товару.

Відсутність документів, що підтверджують придбання Товару у Продавця, є підставою для відмови в задоволенні звернення про обмін товару.

Have no product in the cart!
0